Kukuřičné těstoviny Penne rigate - bezvaječné

Právě s prohlíží 5 zákazníků
  • Kukuřičné těstoviny Penne rigate - bezvaječné
  • Kukuřičné těstoviny Penne rigate - bezvaječné
  • Kukuřičné těstoviny Penne rigate - bezvaječné

Kukuřičné těstoviny Penne rigate - bezvaječné

Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, sóju ani cholesterol. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek.

Cena s DPH 0 Kč
Cena bez DPH: 0 Kč

Průměrná výživová hodnota na 100g

[vyziva] [vyziva-polozka nadpis="Energie" hodnota="347" jednotka="kcal" procenta="17 %"] [vyziva-polozka nadpis="Tuky" hodnota="0,8" jednotka=" g" procenta="1 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho nasycené MK" hodnota="0" jednotka=" g" procenta="0 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sacharidy" hodnota="79" jednotka=" g" procenta="30 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho cukry" hodnota="1" jednotka=" g" procenta="1 %"] [vyziva-polozka nadpis="Bílkoviny" hodnota="5,5" jednotka=" g" procenta="11 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sůl" hodnota="0" jednotka=" g" procenta="0 %"] [/vyziva]

Parametry produktu

Minimální trvanlivost 12 měsíců
Země původu Rumunsko
Hmotnost 250 g / 5 kg
Doba dodání do 5 dnů

Popis produktu

Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, sóju ani cholesterol. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek. Naše kukuřičné těstoviny jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Pro svůj nízký obsah tuku, vysoký obsah nutričně prospěšných látek, nezaměnitelnou chuť konzistenci si je zamilujete Vy i Vaše rodina. Naše těstoviny jsou lehce stravitelné, jejich příprava je rychlá a můžete je použít na všechna Vaše oblíbená těstovinová jídla.

Kukuřičné těstoviny s kuřetem a špenátovým pestem :

Budeme potřebovat 240g kukuřičných těstovin, 2 lžíce olivového oleje, 500g kuřecích prsou. Na pesto je potřeba 100g čerstvého baby špenátu, 60g piniových oříšků, avokádo, 1 střoužek česneku, 100g řeckého jogurtu, 1 lžíce olivového oleje, sůl a pepř. Postup: 1. Těstoviny uvaříme v osolené vroucí vodě po dobu uvednou na obalu. 2. Kuřecí prsa si mezitím osmažíme z obou stran na 2 lžících olivového oleje. 3. Špenát propereme ve studené vodě a dáme do mixéru společně s oříšky, avokádem, česnekem, jogurtem a 1 lžící olivového oleje. 4. Mixujeme dohladka, dochutíme solí a pepřem. 5. Těstoviny zcedíme a smícháme s pestem. 6. Rozdělíme na 4 porce a podáváme společně s opečenými kuřecími prsy.  

Recenze „Kukuřičné těstoviny Penne rigate - bezvaječné”

Podobné produkty Nabídka podobných produktů