PlodySlunce.cz

+420 518 606 018 Registrace pro velkoobchod

Nero drink JAHODA 500ml - Podporujeme hrdiny!

  • Nero drink JAHODA 500ml  - Podporujeme hrdiny!
Právě s prohlíží 1 zákazníků

Nero drink JAHODA 500ml - Podporujeme hrdiny!

CNE5001

34 Kč
Cena bez DPH: 30 Kč

Popis produktu

Hrdina je člověk, který se postaví svému osudu. Hrdina je ten, kdo nemyslí jen na sebe. Hrdina dokáže nesobecky měnit svět k lepšímu. Každý z nás může být hrdinou!

Zakoupením nápoje Nero přispějete 5 Kč na podporu handicapovaných sportovců.

fullsizeoutput_460

Nero je česká značka vyrábějící hydratační a vitamínové nápoje, doplňky stravy a proteinové nápoje revitalizující tělo. Naše produkce je výhradně česká. Velký důraz klademe na kvalitu a funkčnost. Neprodáváme iluze ani instantní placebo. Všechny naše výrobky prošly dlouhodobým procesem ve spolupráci s předními laboratořemi, odborníky a výživovými poradci.

Co nás odlišuje? Náš přístup. Podporujeme hrdiny z jedné i druhé strany. Fandíme lidem, kteří se navzdory svému osudu nevzdávají a fandíme i těm, kteří nemyslí jen na sebe. Věříme, že naši hrdinové dokáží každého z nás motivovat víc, než by to kdy dokázali nejlepší atleti světa.

A právě proto chceme být úspěšní a podporovat stále více zajímavých projektů a sportovců. Veškerou naši podporu můžete sledovat na našich profilech na sociálních sítítch a také na našem transparentním účtu 115-4900790237/0100

Hero je anglicky hrdina. Jediným tahem, jedinou čárkou můžete z malého písmene n udělat písmenu h a něco změnit.

#udelejcarku


SLOŽENÍ: PITNÁ VODA,CUKR, KYSELINY CITRONOVÁ, MALTODEXTRIN, CITRAN SODNÝ, JAHODOVÉ AROMA,CHODRID SODNÝ, CITRAN VÁPENATÝ, CHLORID DRASELNÝ, GLUCONAN HOŘEČNATÝ, UMĚLÉ SLADIDLO CUCRALOSA, NIACIN, KYSELINA PANTOTHENOVÁ, VITAMÍN B6, VITAMÍN B1, KYSELINA LISTOVÁ, VITAMÍN B12