Konopné semínko loupané

Právě s prohlíží 5 zákazníků
  • Konopné semínko loupané

Konopné semínko loupané

Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a nepostradatelné mastné kyseliny. Je cenné svým obsahem vlákniny a dobrým zdrojem vápníku a minerálů. Bez THC.

Cena s DPH 0 Kč
Cena bez DPH: 0 Kč

Průměrná výživová hodnota na 100g

[vyziva] [vyziva-polozka nadpis="Energie" hodnota="610" jednotka="kcal" procenta="31 %"] [vyziva-polozka nadpis="Tuky" hodnota="52" jednotka=" g" procenta="74 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho nasycené MK" hodnota="4" jednotka=" g" procenta="20 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sacharidy" hodnota="1" jednotka=" g" procenta="0,4 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho cukry" hodnota="1" jednotka=" g" procenta="1,1 %"] [vyziva-polozka nadpis="Bílkoviny" hodnota="32" jednotka=" g" procenta="64 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sůl" hodnota="0" jednotka=" g" procenta="0 %"] [/vyziva]

Parametry produktu

Minimální trvanlivost 12 měsíců
Země původu Holandsko / Čína
Hmotnost 100 g / 1 000 g
Doba dodání do 5 dnů

Popis produktu

Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a nepostradatelné mastné kyseliny. Je cenné svým obsahem vlákniny a dobrým zdrojem vápníku, železa, fosforu, hořčíku, zinku, mědi a manganu. Neobsahuje THC. Konopné semínko se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, sacharidů, prospěšných rostlinných sterolů, obsahuje všechny základní aminokyseliny a další velmi důležité látky pro lidský organizmus. Vyznačuje se ideálním poměrem (1:3) esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, což je lidskému tělu nejbližší, takže zajišťuje správnou funkci metabolismu. Semínko se doporučuje užívat nejen při prevenci, ale konzumovat by ho měli i lidé při vyšší fyzické a psychické zátěži. Je vědci velmi oceňováno a doporučují jej například na kardiovaskulární onemocnění, metabolické potíže, hormonální změny, správný vývoj mozku a paměť, k hydrataci všech důležitých orgánů a pokožky našeho těla, tudíž se doporučuje k léčbě lupénky, ekzémů a kožních nemocí. Díky účinným látkám, které semínko obsahuje, by ho měli denně užívat také lidé, kteří trpí vážnějšími onemocněními jako je rakovina, roztroušená skleróza, Alzheimerova a Parkinsonova choroba. Velice důležité je pro kojící matky, protože podporuje laktaci a zvyšuje množství potřebné kyseliny gamma-linolenové (GLA) v mateřském mléce. Nezapomínejme také na své děti, vždyť semínko hraje důležitou roli ve správném vývoji mozku, koncentrace a snadnějšímu učení se novým věcem. Lžíce konopných semen dodá dospělému člověku minimální denní dávku všech potřebných živin. Konopné semínko by tedy mělo patřit mezi hlavní potravu dospělých a dětí. Esenciální mastné kyseliny jsou životně důležité pro správnou funkci celého organismu, neboť jsou součástí buněčných membrán. Udržují hormonální rovnováhu, brání vysoušení, šupinatění pokožky a lámání vlasů. Účastní se na celkově dobrém fyzickém a psychickém pocitu zdraví a jsou významné v prevenci kardiovaskulárních onemocnění, bronchiálního astmatu, artritidy, autoimunitních chorob nebo roztroušené sklerózy. Přispývá ke správnému fungování našeho organismu: - příjem a trávení potravy, vyměšování, rozmnožování, regulace a ochrana nervového systému, dále spalování tuků a cukrů, funkce skeleto-muskulární, endokrinní nebo kardiovaskulární. Použití: Konopné semínko loupané doporučujeme užívat na lačno a kdykoliv během dne. Dospělí i děti: 1 - 2 lžíce denně. Také je možné ho přidávat prakticky do všech jídel a je především chutnou přísadou do studených pokrmů, protože se vyznačuje příjemnou oříškovou chutí. Ve studené kuchyni si semínko zachová všechny potřebné živiny.

Recenze „Konopné semínko loupané”

Tento produkt zatím nikdo neohodnotil