Broskve natural

Právě s prohlíží 2 zákazníků
  • Broskve natural

Broskve natural

Broskev je jedním z nejlepších přírodních antioxidantů. Obsahuje vitamíny A ,C a E. Dají se konzumovat samotné nebo je můžete přidat do kaší či jogurtů.

Cena s DPH 0 Kč
Cena bez DPH: 0 Kč

Průměrná výživová hodnota na 100g

[vyziva] [vyziva-polozka nadpis="Energie" hodnota="239" jednotka="kcal" procenta="12 %"] [vyziva-polozka nadpis="Tuky" hodnota="0,8" jednotka="g" procenta="1,1 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho nasycené MK" hodnota="0,1" jednotka="g" procenta="0,3 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sacharidy" hodnota="61" jednotka="g" procenta="24 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho cukry" hodnota="48" jednotka="g" procenta="53 %"] [vyziva-polozka nadpis="Bílkoviny" hodnota="3,6" jednotka="g" procenta="7,2 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sůl" hodnota="0,02" jednotka="g" procenta="0,3 %"] [/vyziva]

Parametry produktu

Minimální trvanlivost 12 měsíců
Země původu Turecko
Hmotnost 100 g / 1000 g
Doba dodání do 5 dnů

Popis produktu

Broskev je jedním z nejlepších přírodních antioxidantů. Obsahuje vitamíny A ,C a E. Denní konzumace je prospěšná při jakémkoliv stupni srdeční nedostatečnosti nebo snížení schopnosti srdce vykonávat svojí funkci. Napomáhají při selhání ledvin. Dají se konzumovat jen tak samotné nebo je můžete přidat do různých kaší či jogurtů.

Recenze „Broskve natural”

Tento produkt zatím nikdo neohodnotil

Podobné produkty Nabídka podobných produktů