Brusinky - Klikva velkoplodá

Právě s prohlíží 4 zákazníků
  • Brusinky - Klikva velkoplodá
  • Brusinky - Klikva velkoplodá

Brusinky - Klikva velkoplodá

Sušené brusinky jsou nesířené. Brusinky se často užívají jako prostředek při léčbě horečky, zažívacích problémů, zánětu močových cest, v boji proti rakovině.

Cena s DPH 0 Kč
Cena bez DPH: 0 Kč

Průměrná výživová hodnota na 100g

[vyziva] [vyziva-polozka nadpis="Energie" hodnota="308" jednotka="kcal" procenta="15 %"] [vyziva-polozka nadpis="Tuky" hodnota="1,4" jednotka=" g" procenta="2 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho nasycené MK" hodnota="0,1" jednotka=" g" procenta="0,5 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sacharidy" hodnota="82" jednotka=" g" procenta="32 %"] [vyziva-polozka nadpis="z toho cukry" hodnota="65" jednotka=" g" procenta="72 %"] [vyziva-polozka nadpis="Bílkoviny" hodnota="0,1" jednotka=" g" procenta="0,2 %"] [vyziva-polozka nadpis="Sůl" hodnota="0,07" jednotka="g" procenta="1,2 %"] [/vyziva]

Parametry produktu

Minimální trvanlivost 12 měsíců
Země původu USA / Chile
Hmotnost 100 g / 1000 g
Doba dodání do 5 dnů

Popis produktu

Složení: brusinky, cukr, slunečnicový olej Sušené brusinky jsou nesířené. Brusinky obsahují spoustu živin - vitamín B5, vitamín C, vitamín K, betakaroten, kyselina listová, vápník, železo, fosfor, mangan, selen, draslík, vláknina, sacharidy. Brusinky se často užívají jako prostředek při léčbě horečky, zažívacích problémů, otoků, zánětu močových cest, v boji proti onemocnění dásní, srdečním chorobám a rakovině. Konzumací sušených brusinek tak posilujete svou imunitu. Zajímavé je, že sušené brusinky jsou i účinnou prevencí před vznikem zubního kazu. Sušené brusinky jsou určeny přímo ke konzumaci jako pamlsky, také je můžete přidávat do jogurtu nebo do müsli.

Recenze „Brusinky - Klikva velkoplodá”

Tento produkt zatím nikdo neohodnotil