Broskve lyofilizované, plátky 30g

Právě s prohlíží 4 zákazníků
  • Broskve lyofilizované, plátky 30g

Broskve lyofilizované, plátky 30g

Lyofilizované a sušené ovoce bez cukru a SO2 dostupné na našem e-shopu. Vybírejte z kvalitního a širokého sortimentu zdravých potravin.

Cena s DPH 53 Kč
Cena bez DPH: 46 Kč

Průměrná výživová hodnota na 100g

[vyziva] [vyziva-polozka nadpis="Energie" hodnota="325" jednotka="kcal" procenta="16%"] [vyziva-polozka nadpis="Tuky" hodnota="0,84" jednotka="g" procenta="1,2%"] [vyziva-polozka nadpis="z toho nasycené MK" hodnota="0,08" jednotka="g" procenta="0,4%"] [vyziva-polozka nadpis="Sacharidy" hodnota="67,9" jednotka="g" procenta="26%"] [vyziva-polozka nadpis="z toho cukry" hodnota="61,1" jednotka="g" procenta="68%"] [vyziva-polozka nadpis="Bílkoviny" hodnota="5,8" jednotka="g" procenta="12%"] [vyziva-polozka nadpis="Sůl" hodnota="0" jednotka="g" procenta="0%"] [/vyziva]

Parametry produktu

Minimální trvanlivost 12 měsíců
Země původu Německo
Hmotnost 30 g
Doba dodání do 5 dnů

Popis

Lyofilizace je proces sušení ovoce mrazem. Ovoce je nejdříve prudce zmraženo a následně sušeno při nižším tlaku, kde se voda z ovoce mění v páru a ovoce si tak zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů obsažených v čerstvém ovoci. Prostě vše, co je v čerstvém ovoci najdete i v lyofilizovaném.

Recenze „Broskve lyofilizované, plátky 30g”

Tento produkt zatím nikdo neohodnotil

Podobné produkty Nabídka podobných produktů