Platby a doprava

Platby a doprava Česká republika:

Platby za zboží lze realizovat jedním z těchto způsobů:

1.HOTOVĚ PŘI OSOBNÍM ODBĚRU

2.NA DOBÍRKU PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI – Pouze u služeb: DPD kurýr, ČP balík do ruky, PPL kurýr

3.PŘEVODEM NA ÚČET DODAVATELEdodavatel upozorňuje odběratele, že zboží je expedováno až po připsání částky na účet dodavatele! (pro rychlé vyřízení objednávky tedy doporučujeme volit raději platbu na dobírku). Pokud nebude objednávka uhrazena do 7 pracovních dnů, bude objednávka automaticky stornována.

Údaje pro bankovní převod v CZK:

Název účtu: NATURAL PACK GROUP s.r.o.

Číslo účtu.: 271730478 / 0300

IBAN: CZ85 0300 0000 0002 7173 0478

Jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.

4.POMOCÍ ONLINE PLATEBNÍ BRÁNY PAYU

 

Doprava

1.OSOBNĚ V PROVOZOVNĚ STAROVICE, STAROVICE 320, 693 01 – od 7:00 do 15:30 Po – Pá -> Zdarma

2.POMOCÍ PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI DPD

  • DPD Kurýr – 78 Kč (dobírka 25 Kč -> 103Kč) Doručení zásilky na zadanou adresu v objednávce. Platba je možná dobírkou nebo převodem.
  • DPD ParcelShop – 70 Kč (Dobírkou platit nelze) Doručení na odběrné místo, které si zákazník zvolí v procesu objednávky. POKUD SI ZÁKAZNÍK NEVYZVEDNE OBJEDNÁVKU DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ. BUDE OBJEDNÁVKA ZASLÁNA ZPĚT! Platba je možná přes PayU nebo převodem! MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ

Pozn.: Ceny jsou uvedeny pro objednávku do 25 kg.

3.POMOCÍ PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI ČESKÁ POŠTA

  • ČP Balík do ruky – 75 Kč (dobírka 36 Kč -> 111 Kč) – Doručení zísilky na zadanou adresu v objednávce. Platba je možná dobírkou nebo převodem.
  • ČP Balík na poštu – 70 Kč (dobírkou platit nelze) – Doručení přímo na poštu, kde si zákazník svoji zásilku vyzvedne. POKUD SI ZÁKAZNÍK NEVYZVEDNE OBJEDNÁVKU DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ. BUDE OBJEDNÁVKA ZASLÁNA ZPĚT! Platba je možná přes PayU nebo převodem. MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ

Pozn.: Ceny jsou uvedeny pro objednávku do 25 kg.

4.POMOCÍ PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI PPL

  • PPL Kurýr – 78 Kč (dobírka 25 Kč -> 103 Kč) – Doručení zásilky na zadanou adresu v objednávce. Platba je možná dobírkou nebo převodem.

Pozn.: Ceny jsou uvedeny pro objednávku do 25 kg.

UPOZORŇUJEME ZÁKAZNÍKY, ŽE MAX. VÁHA JEDNÉ ZÁSILKY (BALÍKU) JE 25 KG. PŘI PŘESAHU TÉTO VÁHY JE CENA DOPRAVY AUTOMATICKY NAVÝŠENA. KOMPLETNÍ CENÍK DOPRAVY NALEZNETE KE STAŽENÍ ↓ZDE↓

Objednané zboží expeduje dodavatel do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky, pokud není domluveno jinak. Dodavatel si vyhrazuje právo na prodloužení uváděné dodací lhůty v případě nečekaných komplikací bránících včasné vyřízení objednávky. V tomto případě bude odběratel upozorněn a tato skutečnost může být důvodem ke zrušení objednávky ze strany odběratele.


Platby a doprava Slovensko:

Upozorňujeme zákazníky ze Slovenska, že objednávka je zasílána z České republiky. Obvyklá dodací lhůta objednávky: 4 až 5 pracovních dní.

Platby za tovar je možné realizovať jedným z týchto spôsobov:

1.V HOTOVOSTI PRI OSOBNOM ODBERE

2.NA DOBIERKU PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI DPD, PPL

3.PREVODOM NA ÚČET DODÁVATEĽA – dodávateľ upozorňuje odberateľa, že tovar je expedovaný až po pripísaní čiastky na účet dodávateľa! (pre rýchle vybavenie objednávky teda odporúčame voliť radšej platbu na dobierku). Pokiaľ nebude objednávka uhradená do 7 pracovných dní, bude objednávka automaticky stornována.

Údaje pre bankový prevod pro platbu v EUR:

Název účtu: NATURAL PACK GROUP s.r.o.

Číslo účtu: 4022136636/7500

IBAN: SK8875 0000 0000 4022 1366 36

SWIFT: CEKOSKBX

Ako variabilný symbol slúži číslo objednávky.

4.POMOCOU ONLINE PLATOBNEJ BRÁNY PAYU

Objednaný tovar expeduje dodávateľ do 5 pracovných dní od obdržania objednávky, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Dodávateľ si vyhradzuje právo na predĺženie uvádzané dodacej lehoty v prípade nečakaných komplikácií brániacich včasné vybavenie objednávky. V tomto prípade bude odberateľ upozornený a táto skutočnosť môže byť dôvodom na zrušenie objednávky zo strany odberateľa.

Objednaný tovar odberateľ dostane jedným z týchto spôsobov:

  1. Osobne v prevádzke Starovice, Starovice 320, 693 01 (Česká republika) – od 7:00 do 15:00 Po – Pá -> Zdarma
  2. PPL exportní balík – 7,20 € (dobierka 1,60 € -> 8,80 €) – Doručenie zásielky na zadanú adresu v objednávke. Platba je možná dobierkou, prevodom alebo online platbou.

Pozn .: Ceny sú uvedené pre objednávku do 25 kg

  1. DPD kuriér – 7,40 € (dobierka 1,60 € -> 9,00 €) – Doručenie zásielky na zadanú adresu v objednávke. Platba je možná dobierkou, prevodom alebo online platbou.

Pozn .: Ceny sú uvedené pre objednávku do 25 kg.

UPOZURŇUJEME ZÁKAZNÍKOV, ŽE MAX. VÁHA JEDNEJ ZÁSIELKY (BALÍKA) JE 25 KG. S PRESAHOM TEJTO VÁHY JE CENA DOPRAVY AUTOMATICKY NAVÝŠENÁ. KOMPLETNÝ CENNÍK DOPRAVY PRO SLOVENSKO NÁJDETE NA STIAHNUTIE ↓ TU ↓